Znamy mistrza Amatorskiej Ligi w Halowej Piłce Nożnej sezonu 2017/2018.

W sobotę 10 lutego br. w hali sportowej MOSiR odbyła się przedostatnia seria spotkań Amatorskiej Ligi w Halowej Piłce Nożnej sezonu 2017/2018.

W grupie mistrzowskiej niezmiennie królują Zjednoczeni Niechcący, którzy łatwo dopisali komplet punktów do swojego dorobku – walkower z Wrzoskwiatem (3:0), pewne zwycięstwo z Balu (5:0) i wysoka wygrana z WKU Bailando (10:2), powiększając tym samym przewagę nad drugim Drink Teamem do 9 punktów. Przed ostatnią serią spotkań sprawa mistrzostwa jest, więc już rozstrzygnięta. Niespodziewanie punkty w meczu z Balu 30 Company stracił KKS, który przegrał spotkanie 2:3 i już ma tylko teoretyczne szanse na zajęcie drugiego miejsca w lidze. Aktualnie KKS jest trzeci. Z pewnością do samego końca o trzecie miejsce będzie walczyć Plejada. W ostatniej kolejce zawodnicy Plejady łatwo ograli WKU Bailando (5:0) i zainkasowali trzy punkty od Wrzoskwiatu. W tej serii spotkań WKU Bailando ponownie bez zwycięstwa. Na ostatnim siódmym miejscu ekipa Wrzoskwiatu, która kolejny raz nie stawiła się na zawody. Interesująco zapowiada się walka o króla strzelców ligi pomiędzy Wojciechem Odrowskim (Zjednoczeni Niechcący) a Marcinem Zawadzkim (KKS). W ostatnich spotkań formą imponował Odrowski, który strzelał gola za golem i obecnie ma 2 bramki przewagi nad Zawadzkim, ale KKSiak ma do rozegrania jedno spotkanie więcej.

W grupie spadkowej pierwszy mecz pomiędzy Beer Teamem a Dagrafem, nie odbył się z powodu absencji zawodników Beer Teamu. Sędziowie odgwizdali walkower na korzyść Dagrafu. W drugim swoim meczu Dagraf wysoko pokonał Kolskich Fanatyków (6:1). Ekipa Dagrafu wciąż pozostaje liderem grupy spadkowej. Z meczu na mecz rozkręcają się Górnicy, którzy ponownie odnotowali dwa zwycięstwa: 3:2 z 4W oraz 4:2 z Beer Team, zgarniając 6 punktów i odskakując w tabeli pozostałym ekipą.

Na ostatnią kolejkę spotkań sezonu 2017/18 Amatorskiej Ligi w Halowej Piłce Nożnej zapraszamy 3marca.

Bezpośrednio po zakończeniu zawodów odbędzie się ceremonia zakończenia.

x kolejka 1

Zagrajmy dla Kariny

Puchar Malinowej Mamby

MOSiR-zajęcia dla dzieci

TROPEM WILCZYM 2018

WSPIERAJĄ NAS

Odwiedzin:

Dziś 50 | Wczoraj 52 | Tydzień 183 | Miesiąc 1552 | Ogólnie 89542

Obecnie jest 8 gości i brak zalogowanych online

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI