Pływalnia

Ruszyła kolejna edycja Grand Prix Koło 2019.

W pierwszym biegu o Puchar Dyrektora Firmy Geberit wystartowało 229 zawodników.

DSC 1243

Za nami pierwszy z czterech biegów III cyklu Grand Prix Koło 2019. Na otwarcie cyklu zawodnicy rywalizowali o Puchar Dyrektora Firmy Geberit na dystansie 5 kilometrów. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, na starcie stanęło 182 biegaczy i 47 zawodników nordic walking. „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kiepska pogoda przede wszystkim silny wiatr nie zniechęcił zawodników do wzięcia udziału w zawodach. Po liczbie uczestników można zauważyć, że bieganie zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników a cykl Grand Prix Koło na stałe wpisał się w kalendarz biegaczy” – powiedział przed startem Jarosław Kawka. Po intensywnej rozgrzewce poprowadzonej przez Darię Dąbrowską z New4You zawodników strzałem z pistoletu wystartował Krzysztof Czeboćko – dyrektor Geberit Produkcja w Kole. Początek trasy prowadził po bieżni tartanowej następnie biegacze wybiegli na nadwarciańskie wały by później główną aleją Parku 600-lecia wrócić na bieżnię gdzie znajdowała się meta wyścigu. Od samego startu zawodnicy narzucili bardzo wysokie tempo. Najszybciej trasę pokonał Łukasz Wojnicki z Kutna z rewelacyjnym czasem 00:16:53. Drugi był Krzysztof Nowosielski reprezentujący MKS Run Team Dąbie, trzeci linię mety minął Marcin Wojewoda z Koło Biega.

DSC 1812

 

Wśród Pań pierwsza była Michalina Walczak-Pecyna z No Name Team, na drugim miejscu zameldowała się Justyna Wałowska również z No Name Team. Trzecie miejsce zajęła Marta Marszałek z klubu Geberit Team.

DSC 1805

 

W rywalizacji nordic walking najszybszy był Marcin Radomski zawodnik klubu Biegam w Sfetsze, drugą lokatę zajął Romuald Baranowski również z ekipy Biegam w Sfetsze, trzecie miejsce wywalczył Włodzimierz Remisz z Geberit Team. W kategorii kobiet najszybsza była Kamila Kolberg reprezentująca Kijkowe Trzemeszno przed Justyną Przybylską-Okupską z Grzegorzewa i trzecią Renatą Zagłobą z Baszty Wyszyna. Tradycyjnie podsumowaniem zawodów były wyróżnienia w klasyfikacji drużynowej gdzie na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy Koło Biega, drugie miejsce zajęli biegacze Wood-Mizer a na trzecim stopniu uplasowali się gospodarze zawodów drużyna Geberit Team.

Wszystkich amatorów biegania i miłośników nordic walking zachęcamy do wzięcia udziału w następnych zawodach cyklu Grand Prix. Najbliższy bieg o Puchar Malinowej Mamby już 30 marca. Zapisy wyłącznie poprzez stronę internetową. Zainteresowanych namawiamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku i strony internetowej mosir.kolo.pl

Półkolonie

WSPIERAJĄ NAS

Odwiedzin:

Dziś 0 | Wczoraj 34 | Tydzień 64 | Miesiąc 502 | Ogólnie 114380

Obecnie jest 7 gości i brak zalogowanych online

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI