Pływalnia

Popis skuteczności zawodników Balu 30 Company, Plejada z KKS-em na remis.

hlpn II

W sobotnie przedpołudnie w Hali Sportowej MOSiR rozegrano IV, V i VI kolejkę Kolskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Prawdziwy festiwal strzelecki kibicom zafundowali piłkarze Balu 30 Company. W trzech rozegranych spotkaniach w sumie strzeli 34 gole.

W pierwszym meczu pewnie pokonali Zjednoczonych 4:0, w kolejnym TAF Team aż 17 do zera a w trzecim gładko wygrali z OKS Tulipanową 13:0. Świetnie tego dnia spisywał się Igor Gołdyn, który strzelał gola za golem. Zawodnik ten z dorobkiem 27 bramek przewodzi w klasyfikacji króla strzelców. Warto zauważyć, że Balu oprócz skutecznej gry ofensywnej również doskonale prezentuje się w defensywie. Po 6 kolejkach drużyna ma jedynie dwie stracone bramki. Jak do tej pory Balu wygrywają wszystko, ale czy utrzymają dobrą passę? W kolejnych spotkaniach czeka ich trudna przeprawa, gdyż mierzyć będą się z Plejadą i KKS-em czyli drugą i trzecią drużyną w tabeli. Notabene mecz pomiędzy Plejadą i KKS był najciekawszym meczem sobotnich rozgrywek. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3 ale to Plejada miała więc z gry, częściej utrzymywała się przy piłce i stwarzała dużo sytuacji bramkowych. Po pierwszej połowie pewnie prowadzili 3:1. W drugiej jednak zabrakło gry zespołowej
i skutecznego wykończenia. Jak mawia piłkarskie porzekadło niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak było tym razem. KKS-iacy najpierw wykorzystali rzut karny a następnie błąd obrońców Plejady zamienili na trzeciego gola. W kolejnych meczach Plejada pewnie wygrała z Błękitnymi Koło (3:0) i po ciężkim boju z Dagrafem (3:2) dopisała kolejne trzy punktu. W tym sezonie zespół Plejady, wyraźnie wzmocniony i odmłodzony, prezentuje się bardzo dobrze i coraz częściej jest wymieniany w gronie faworytów na ligowego mistrza. A tak przedstawiają się wyniki pozostałych sobotnich spotkań:

II runda klhpn

 

Na kolejne mecze Kolskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej zapraszamy w Święto Trzech Króli - 6 stycznia. Początek rozgrywek o godzinie 10:00.

SPORTY WALKI KOŁO

WSPIERAJĄ NAS

Odwiedzin:

Dziś 0 | Wczoraj 23 | Tydzień 94 | Miesiąc 125 | Ogólnie 129491

Obecnie jest 12 gości i brak zalogowanych online

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI