Pływalnia

Plejada wygrywa w meczu na szczycie z Balu 30 Company, Zjednoczeni wracają na zwycięskie tory

Poniedziałkowe rozgrywki Kolskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej obfitowały w kilka naprawdę ciekawych spotkań. Balu 30 Company przegrało z Plejadą w meczu o pierwsze miejsce i w ostatnich sekundach straciło punkty w meczu z KKSem, Zjednoczeni po początkowych męczarniach w meczu z Błękitnymi zgarniają komplet punktów, a na dole tabeli zacięty bój o pierwsze punkty stoczyli zawodnicy TAF Team i OKS Tulipanowa.

Można było się spodziewać, że kilka meczy z zaplanowanych na 6 stycznia trzech kolejek kolskiej ligi halowej piłki nożnej będzie emocjonujących, ale to, co zaprezentowali zawodnicy przerosło wszelkie oczekiwania. Zaczątkiem był już pierwszy mecz VII kolejki gdzie Błękitni Koło grali ze Zjednoczonymi Niechcący. Faworytem przed spotkaniem byli oczywiście Zjednoczeni, ale w meczu długo utrzymywał się stykowy wynik i do samego końca Zjednoczeni nie byli pewni o wynik. W końcowych minutach Błękitni nie wykorzystali bardzo dobrej sytuacji sam na sam. Spotkanie zakończyło się nieznacznym zwycięstwem Zjednoczonych 2:1. W kolejnych meczach Zjednoczeni pewnie wygrali z OKS Tulipanowa 7:1 i nie znacznie po również emocjonującym meczu pokonali Dagraf 3:1.Nie mniej ciekawym spotkaniem był mecz pomiędzy Dagrafem,aKKSemgdzie nie wykorzystany rzut karny przez zawodnika Dagrafu- Patryka Czajkę zadecydował o tym, że mecz zakończył się remisem 1:1 czy kolejne spotkanie pomiędzy KPP Koło, a Plejadą w którym również doszło do podziału punktów. O remisie w tym spotkaniu zadecydował brak koncentracji zawodników Plejady, którzy w końcówce spotkania nonszalancko rozgrywali piłkę narażając się na skuteczną kontrę KPP.

Najważniejszym meczem poniedziałkowych rozgrywek było spotkanie pomiędzy Plejadą, a Balu 30 Company. Oba zespoły w tym sezonie prezentowały się bardzo dobrze, a piłkarze Balu mogli pochwalić się wysokim dorobkiem strzeleckim. W meczu „walki” - jak zwykło się mawiać o zaciętych bojach, bardzo długo utrzymywał się bezbramkowy remis, choć każda z drużyn stworzyła co najmniej kilka dogodnych sytuacji.Zawodnicy z zaangażowaniem walczyli o każdą piłkę nie jednokrotnie przekraczając przepisy. 5 faul piłkarzy Balu przyczynił się do podyktowania przez sędziego rzutu karnego dla Plejady. Na nieszczęście dla Balu do końca meczu zostało kilkanaście sekund. Do piłki ustawionej na 6 metrze podszedł Michał Nowakowski, który mocnym strzałem wykorzystał rzut karny.

W kolejnym meczy Plejada zdecydowaniepokonała TAF Team Koło 6:0, a Balu 30 Company wyraźnie zdekoncentrowane porażką z poprzedniego meczu pozwoliło urwać punkty KKS-iakom, w dodatkupo raz kolejny tracąc gola w ostatnich sekundach meczu.

O pierwsze punkty w bezpośrednim pojedynku walczyli ligowi outsajderzy TAF Team Koło i OKS Tulipanowa. W tym meczy prowadzenie zmieniało się bardzo dynamicznie. Początkowo przewagę miało OKS, które prowadziło już 2:0, ale szybko roztrwoniło przewagę i TAF Team wyszedł na prowadzenie 3:2. Co prawda chwilowy zryw OKS doprowadził do remisu jednak to zawodnicy TAF Team strzelili decydującą o zwycięstwie i pierwszych trzech punktach bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 4:3.

Poniżej prezentujemy wyniki VII, VIII i IX kolejki oraz tabela gdzie na półmetku rozgrywek zagościła Plejada z przewagą trzech punktów nad Balu 30 Company. Podium uzupełnia KPP Koło z 19 punktami.

lpn2020styczen

SPORTY WALKI KOŁO

WSPIERAJĄ NAS

Odwiedzin:

Dziś 0 | Wczoraj 23 | Tydzień 94 | Miesiąc 125 | Ogólnie 129491

Obecnie jest 11 gości i brak zalogowanych online

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI