Pływalnia

GRAND PRIX KOŁO 2020 – EDYCJA NR 4

logo Grant Prix Kolo 2020 zLogotypami

      Już po raz czwarty w naszym mieście odbędzie się Grand Prix Koło - impreza, która na stałe wpisała się w naszym mieście w kalendarz imprez sportowych. Charakter całego przedsięwzięcia pozostaje w niezmienionej formie podobnie jak w latach ubiegłych, bieg na dystansach 5 i 10 km oraz marsz Nordic Walking na dystansie 5 km organizowane wiosną.

      Głównymi Organizatorami będą Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole, Urząd Miasta w Kole, firma Wood-Mizer, firma Andre, firma Geberit i stowarzyszenie Malinowa Mamba.
     Cała formuła pozostaje bez zmian czyli każdy ze współorganizatorów będzie miał swój bieg. Pierwszy z biegów na dystansie 5 km o Puchar Dyrektora Firmy Geberit odbędzie się 21 marca 2020 w okolicach Stadionu Miejskiego w Kole. Kolejny bieg o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer na dystansie 10 km, tradycyjnie odbędzie się w okolicach firmy Wood-Mizer 4 kwietnia 2020. 3 bieg o Puchar Malinowej Mamby będzie składał się z dwóch pętli po 5 km i przebiegał będzie w okolicach Stadionu Miejskiego w dniu 18 kwietnia 2020. Finał imprezy planowany jest na 16 maja 2020 biegiem nocnym na dystansie 5 km o Puchar Prezesa firmy Andre. Bieg tradycyjnie odbędzie się nocą ulicami naszego miasta. Zapraszamy już dzisiaj wszystkich zawodników do zapisów, a mieszkańców do kibicowania. Zapisów można dokonywać na stronie www.mosir.kolo.pl w zakładce Grand Prix Koło 2020.

SPORTY WALKI KOŁO

WSPIERAJĄ NAS

Odwiedzin:

Dziś 1 | Wczoraj 23 | Tydzień 95 | Miesiąc 126 | Ogólnie 129492

Obecnie jest 12 gości i brak zalogowanych online

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI