Pływalnia

Rozegrano V Turniej WOŚP im. Daniela Gołdyna

10 zespołów w dwóch grupach, mecze po 15 min, mnóstwo gry, emocji i rywalizacji w duchu sportowym wszystko po to by wspierać inicjatywę WOŚP. V Turniej WOŚP im. Daniela Gołdyna już za nami.

pn

Wspierając inicjatywę WOŚP przyjaciele Daniela Gołdyna już po raz piąty zorganizowali turniej halowej piłki nożnej jego imienia. Do rozgrywek przystąpiło dziesięć drużyn. Każdy zespół rozegrał minimum 5 spotkań, najlepsze cztery ekipy 6 meczów. Cały turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Rozgrywki umilił występ zespołu tanecznego ,,MUZA'' który dał pokaz w przerwie turnieju. Cztery pierwsze ekipy otrzymały puchary, natomiast zespół, który zajął 1 miejsce dodatkowo karnety na baseny termalne w Uniejowie. Najlepszym zespołem turnieju okazała się być ekipa ONDZ. Nagrody wręczyli Zastępca Burmistrza Miasta Koła Lech Brzeziński, Dyrektor MOSIR Koło Jarosław Kawka oraz żona Daniela Gołdyna wraz z córkami. Co najważniejsze pieniądze, jakie udało się zebrać podczas turnieju zostały w całości przekazane na rzecz WOŚP. W tym roku tabela przedstawiała się następująco:

1. ONDZ

2. WWO Młoda Wyspa

3. Są Gorsi

4. Pyrlandia

5. Dzieci Romana

6. FC Monitoring

7. Przyjaciele  Daniela

8. Kolskie Młodziaki

9. AMIGIS

10. Olimpia Stalina

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim zespołom i kibicom za włączenie się w akcje WOŚP. Szczególnie podziękowania kierujemy dla osób oraz instytucji, bez których ten turniej nie mógłby się odbyć, a przede wszystkim MOSiR w Kole, K-2 Koło, Olimpii Koło, Szkole Podstawowej nr 2 w Kole, Drukarni DAMP, Zespołowi Tanecznemu MUZA, Apart Hotel Uniejów, Kompleksowi Termy Uniejów oraz Kolegium Sędziów OZPN Konin. Dziękujemy że byliście z nami i do zobaczenia za rok !!!!

Przyjaciele Daniela.

FERIE Z MOSiR 2020

WSPIERAJĄ NAS

Odwiedzin:

Dziś 18 | Wczoraj 88 | Tydzień 106 | Miesiąc 1500 | Ogólnie 122120

Obecnie jest 7 gości i brak zalogowanych online

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI